30.12.2009

Amy má již přes rok

16.8.2009

Dovolená na Malé Fatře

16.6.2009

Z výletů

25.5.2009

Amy už má půl roku

26.3.2009

Amy se sestrou Aggy na Baldovci

Holky spolu celý den bojovaly :-( Ale tentokrát už byly aspoň mírnější, takže se to obešlo bez zranění :-)

26.3.2009

S Amy na Vysočině

Tentokrát jsme zkusili, co Amy řekne na trochu delší výlet... Líbilo se :-)

26.3.2009

Z dalších procházek...

Amy už se začíná otrkávat a odbíhá ode mně na vycházkách dál a dál a zkouší mou trpělivost... A někdy potom ani na zavolání nepřiběhne... Takže to řeším tak, že pro změnu já zkouším její trpělivost - schovám se, a to má potom nervy, aby mě našla :-)

13.3.2009

Z jedné procházky...

Z Amy už je pěkná hlídačka - když je na zahradě, tak spolehlivě upozorní na každého kolemjdoucího... Také začíná pěkně línat, zřejmě už mění štěněcí srst za dospěláckou...

17.2.2009

Amy miluje sníh

Konečně napadlo pořádně sněhu a Amy si v něm vyloženě libuje...

23.1.2009

Naše Amy roste jako z vody

Poslední vážení ukázalo 10,7kg. Zkusili jsme trochu ubrat krmné dávky, aby nám Amy nerostla tak rychle, protože to může být dost nezdravé. Jinak už máme doma vše rozkousané, rohové lišty podlahy vytrhané, telefonní linka přežila jen o fous. Amy chce být pořád venku, stále kňourá u dveří... A první cesta vede vždycky do bláta nebo aspoň hlíny a pořádně si v tom zahrabat :-))

17.1.2009

Amy dnes navšivíla její sestra Aggy :-)

Holky se prakticky celou dobu jenom praly, až se tak unavily, že na několik hodin usnuly a Amy potom byla ještě celej den vyfluslá :-) Ale aspoň se potvůrky zlobivky pěkně motivovaly do žrádla, konečně snad poprvé obě všechno spořádaly :-)

15.1.2009

Na zahradě

Amy si z celé zahrady nejvíc oblíbila jeden keřík. Kdykoliv jdeme ven, tak je to první místo kam zamíří a pak ji není šance vyhnat, ani zákazy zatím nefungují :-) Až nám Amy povyroste, tak to má keř asi spočítané :-))

12.1.2009

Venčíme

Amy už si sama u dveří řekne, že chce vyvenčit :-) Ale většinou tak potichu, že ji často přeslechnu nebo si myslím, že plače po mámě :-( Musím se učit porozumět, co právě chce :)

11.1.2009

Amy poprvé venku na zahradě

Dnes jsme se byli poprvé projít po zahradě. Konečně jsme viděli Amy skotačit, doma je až podezřele klidná - taková zevlařka jako já :-D Zato na sněhu si to vynahrazuje :-)

10.1.2009

První den v novém domově

Dnes jsme si přivezli Amálku z Otmarova (Amy) domů. Má 7 týdnů, váží 7.7kg a zatím je to pěkná lenoška, pořád pospává :-)
Od konce prosince, kdy jsem ji viděl naposledy, se z malé chlupaté kuličky stal krásný plyšový méďa a všichni jsme si ji absolutně zamilovali :-)

Už si u nás prošla a očichala většinu domu. První, co ji u nás zaujalo, byly hned v chodbě poházené boty do kterých se okamžitě bez váhání pustila :-D
Ráno budeme pokračovat prohlídkou zahrady :-)

Jinak Amy je zatím statečná, ještě po své rodině nějak moc neplakala. Čekám, že to přijde v noci.